„Nowe ruchy i wspólnoty są darem Ducha Świętego dla Kościoła. W nich wierni odnajdują możliwość chrześcijańskiej formacji, wzrostu i zaangażowania apostolskiego aż do stania się prawdziwymi uczniami – misjonarzami.” (Dokument z Aparecidy, nr 311)  

 

 
2016-10-21     Celiny, Hilarego, Janusza     "Głoś Ewangelię w każdym czasie, a kiedy trzeba, używaj do tego słów." (św. Franciszek z Asyżu)

Gorące wiadomości

Wielka Pokuta na Jasnej Górze, 15.10.2016

Zapraszamy na Kurs Emaus, który odbędzie się od 21  do 23 października w Sadowiu k. Ostrowa Wlkp. Kurs ten pozwala przejść drogę z Jezusem Zmartwychwstałym, aby zapalić serce ogniem Słowa Bożego do głoszenia Ewangelii.

W niedzielę 13 listopada zapraszamy na kolejną Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie. Świadectwa uzdrowień znajdziesz tutaj. Intencje możesz podać tutaj.

2013-11-27 | Evangelii Gaudium

Posynodalna adhortacja apostolska Evangelii Gaudium (Radość Ewangelii) - pierwszy doktrynalny dokument papieża Franciszka.

Zobacz klip ewangelizacyjny naszej SNE, prezentowany na Przystanku Jezus w Kostrzynie n. Odrą. Aby obejrzeć film kliknij tutaj

2012-07-09 | Spot naszej SNE

Zapraszamy do obejrzenia spotu naszej SNE Św. Rodziny

Pobierz flash playera aby zobaczyc video.

Ocena: 3.07
Twoja ocena: 12345

Odwiedzin :

NOWI EWANGELIZATORZY DLA NOWEJ EWANGELIZACJI