„Nowe ruchy i wspólnoty są darem Ducha Świętego dla Kościoła. W nich wierni odnajdują możliwość chrześcijańskiej formacji, wzrostu i zaangażowania apostolskiego aż do stania się prawdziwymi uczniami – misjonarzami.” (Dokument z Aparecidy, nr 311)
 
2017-04-29     Hugona, Piotra, Roberty     "Głoś Ewangelię w każdym czasie, a kiedy trzeba, używaj do tego słów." (św. Franciszek z Asyżu)

Gorące wiadomości

Na tym kursie możesz odnowić relację do Jezusa jako Mistrza i na nowo zakochać się w Nim, aby stać się Jego wiernym uczniem. 

 

Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w Sadowiu od 17 do 19.03.2017 r.


W roku Jubileuszu Miłosierdzia pragniemy szczególnie modlić się za naszą diecezję, wypraszając dla niej dary Ducha Świętego.

W niedzielę 12 marca zapraszamy na kolejną Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie. Świadectwa uzdrowień znajdziesz tutaj. Intencje możesz podać tutaj.

2013-11-27 | Evangelii Gaudium

Posynodalna adhortacja apostolska Evangelii Gaudium (Radość Ewangelii) - pierwszy doktrynalny dokument papieża Franciszka.

Zobacz klip ewangelizacyjny naszej SNE, prezentowany na Przystanku Jezus w Kostrzynie n. Odrą. Aby obejrzeć film kliknij tutaj

2012-07-09 | Spot naszej SNE

Zapraszamy do obejrzenia spotu naszej SNE Św. Rodziny

Pobierz flash playera aby zobaczyc video.

Ocena: 3.05
Twoja ocena: 12345

Odwiedzin :

NOWI EWANGELIZATORZY DLA NOWEJ EWANGELIZACJI